Idź swoją drogą, nie dawaj satysfakcji wrogą

Wszystko i nic xD


#1 2007-08-25 01:57:41

NeoX1908

**Radny**

7278057
Call me!
Zarejestrowany: 2007-08-24
Posty: 46
Punktów :   

Holiday 2007

No cóż niestety już sie kończą tak oczekiwane jeszcze 2 miesiące temu wakacje ale z drugiej strony teraz czekamy na kolejne Ja miło wspominam pobyt w Irlandii kupa zwiedzania była (czasem już nie miałem siły)  ale generalnie jestem zadowolony Fotek sporo narobiłem (bez mała wszystkiego czego sie dało ). Kraj jednym słowem przekomiczny. Policja bez pozwolenia na bron, wszystko od lewej strony, raczej zero przepisów drogowych (parkujesz na środku drogi-nie przesadzam-a na czerwone światło dla pieszych nikt raczej nie zwraca uwagi tylko przechodzi jak mu sie podoba). W sklepach więcej pracujących Polaków niż Irlandczyków i do tego wszystko chorobliwie małe. Cala Irl liczy 4 mln. Irlandczyków + ok 1 mln. obcokrajowców (250 tyś. to Polacy). A miasto w którym mieszkałem (Limerick) zamieszkuje zaledwie 25 tys mieszkańców i nie byłoby to dziwne gdyby nie fakt że miasto jest 2-gie pod względem wielkości w Irlandii :O


____________________________________________________________________________________________

****Ekipę mam pewna wiem że są ze mną****


19   ŁKS RETKINIA   08

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rysownik.pun.pl www.hempgruarmia.pun.pl www.narutografans.pun.pl www.ligipilkarskie.pun.pl www.undefeated.pun.pl